Vyklízení pozůstalostí a bytů

Výkup pozůstalostí

Co se s věcmi z vyklízení pozůstalostí dál děje?

Samozřejmě po realizaci vyklízení bytů a pozůstalostí máme ve věcech bud to peníze a nebo snahu. A tato snaha se nám musí vrátit, takže věci následně klasicky prodáváme tyto věci dál. Hodně lidí si myslí, že věci z výkup pozůstalostí máme prostě a jednoduše pro svojí potřebu – je to tak jsou i takový co si to myslí.

Zpátky do minulosti, jaké bylo vyklízení a výkup pozůstalostí

Dříve jsme jezdili pro věci do zahraničí, použitý nábytek jsme kupovali v Německu, staré věci zase jinde. Před několika lety se začalo i v Čechách vyklízet do dnes tomu tak je, pořád Češi něco vyhazuji.

Akorát že věc je taková a maková – je to tak. A právě v Německu co vyhazovali před desíti lety do kontejneru. Češi to vybírali a následně se to vozilo sem do ČR a prodávalo za tři až čtyři tisíce.

Dnes panuje situace v ČR, že lidé se nám dost často snaží nabídnout k prodeji právě podobné kousky typu holandský nábytek (který frčel před 20 lety), mnozí tvrdí že je prostě zachovalí, zachovalé sektorové skříně atd. a myslí si jak je to supr, oslovím bazar a výkup oni zajistí výkup a odvoz a vše potřebné a ještě mi dají nějakou korunu.

Bohužel, předem upozorňujeme že doba kdy tento nábytek byl v módě už je dávno prič !!! Tak prosíme všechny aby nám ani nenabízeli tento druh nábytku (finanční výnos by nepokryl ani náklady na naftu).

Další náklady pro nás spojené s výkupem pozůstalostí jsou stěhování a uskladnění.

Vyklízení a výkup pozůstalostí
Vykupujeme pouze nábytek z pozůstalostí a věci z pozůstalostí plus zajistíme, likvidaci ostatních bezcenných věcí a to do posledního špendlíku.

UPOZORNĚNÍ

Často se stává, že nábytek je již v takovém stavu, že není možné pro nás vyklízet zdarma. Vyklízení by bylo pro nás nerentabilní. V tom případě může zákazník využít naší výhodné nabídky na vyklízení bytů a likvidaci odpadu

Neváhejte a zeptejte se nás na vyklízení pozůstalostí, výkup pozůstalostí. Na každé zakázce. Vám rádi připravíme speciální nabídku šitou přímo na míru Vašim požadavkům.

Prohlídku prostorů a cenové nabídky nabízíme ZDARMA