Odvoz pračky

 

Zajištujeme odvoz pračky staré i nové a také odvoz ostatních spotřebičů

Odvoz nového spotřebiče a stěhování z obchodu až do bytu, cena zakázky min. 800 Kč

Příklad: zakoupili jste pračku v prodejně na Praha 7 a potřebujete odvoz na Praha 6 do bytů v pátém patře, tak u nás zaplatíte 800 Kč.

Potřebujete: likvidaci staré a dopravu nové současně, tak to Vám dáme slevu 10%

Likvidace starého spotřebiče je ZDARMA – platíte pouze stěhování a to je za poplatek 800 Kč (v ceně je stěhování prázdné lednice a pět pater bez výtahu)

Dohromady tedy za likvidaci a dopravu nového spotřebiče zaplatíte u nás 1440 Kč po slevě.

LIKVIDACE

Mnoho lidi si myslí že doopravdy přijedeme a vystěhujeme starý spotřebič a zajistíme na vlastní náklady odvoz pračky ZDARMA i ostatní věci prostě vše i kdyby to mělo byt v pátém patře bez výtahu.

Pár krát se nám stalo, že zákazníci nechají v nefunkční lednici, staré zkažené jidlo. Prosíme, lednice odvážíme na sběrný dvůr do elektro odpadu a staré jídlo v lednici není elektro odpad. Tak prosíme vyprázdnit. Děkujeme

UPOZORNĚNÍ:

Pračky zdarma odvážíme jen v případě, kompletního vyklízení bytu.
V případě samostatného odvozu. Účtujeme běžnou cenu práce hodinové sazby, samostatný odvoz staré lednice a pračky stojí u nás 800 Kč (opakujeme)

Bohužel na stěhování a odvoz staré pračky zdarma, volejte prosím někam k hotentotum. Staré nefunkční pračky nepotřebujeme a jsou nám k ničemu, pračky a lednice odvážíme na sběrný dvůr popř. vozíme do šrotu, dávají tam korunu za kilo.

Omlouváme se za upřimnost, ale mnozí zákazníci jsou v doměni. Že když prodejny nabízí likvidaci zdarma (výměnou za to že si u nich koupíte za 20 tisíc novou). Tak i soukromá firma přijede a udělá to stejný také zdarma, jen proto že to máme v nadpisu stránky. Bohužel je to jinak.