Pozůstalost

Pozůstalost

Často se nám stává!

Že lidé často takovou pozůstalost přeberou a očesavají o nejdůležitější věci, prakticky nezbyde nic cenného jen obyčejné věci, které se následně snaží ještě nabídnout k výkupu pozůstalostí.

V malé míře je to ještě adekvátní a férové. Nemáme rádi když přijedeme na výkup pozůstalostí a před námi bylo už pět lidí se podívat co by odkoupili. To pak prakticky v tu chvíli už nejde o pozůstalost na výkup ale o obyčejné vyklízení za které by měl zákazník ještě zaplatit likvidaci a stěhování. V obcích se tato situace děje méně, ale v Praze jsou lidi větší kutilové.

Pár věci z takové pozůstalostí se prodá hned ale zbytek se stejně bude muset odvézt na sběrný dvůr.

Když už si nás objednáte k výkupu pozůstalostí, tak počítejte s tím že hodně věcí bude i na likvidaci nejen vše na výkup. Odpady vozíme na skládku a platíme za ně. Tak se nám prosím nesnažte vnutit dvacet let starý kufr, že by se dal ještě použit a nebo bůhví co.

Prohlídku prostorů a cenové nabídky nabízíme ZDARMA

UPOZORNĚNÍ

Často se stává, že nábytek je již v takovém stavu, že není možné pro nás vyklízet zdarma. Vyklízení by bylo pro nás nerentabilní. V tom případě může zákazník využít naší výhodné nabídky na vyklízení bytů a likvidaci odpadu