Vyklízení bytů

Vyklízení bytů

Budoucnost jak to vidíme s použitým nábytkem.

Období kdy se dobře nakupovalo a prodávalo podle nás skončilo, proto jsem na trhu a nabízíme vyklízení bytů,  o starý nábytek nemá už nikdo zájem a většinou nábytek skončí na skládce. Vyklízení bytů nabízíme již přes deset let. Výkup nábytku není výhodné.

Bezproblémový způsob jak se nábytku zbavit je vyklízení bytů od vyklízení ZDARMA. Nebudete mít důvod se s nábytkem sami tahat, balit atd. Přistavíme dodávkové auto, naložíme a odvezeme do sběrného dvoru nebo na skládku.

V dnešní době jsou levní výrobci nábytku a nového nábytku je nadbytek, takže bazary to mají komplikované. Vyklízení bytů nabízíme bezezbytku, nemusíte řešit co kde a jak, prostě nic a vše necháte na nás.

Likvidace bytů a vybavení

Veškerý již nepotřebný nábytek skříně s dveřmi k sobě, různé postele a matrace atd. jednoduše skončí na skládce. Tak vyklízejte ještě letos, nečekejte že se někdo možná nábytek prodá, opět zdraží skládka a něco odkládat by bylo zbytečné.

Jsme menší firma a zabýváme se kompletním vyklizením, dále nabízíme také výkup a likvidace pozůstalostí.

Neváhejte a zeptejte se nás na vyklízení bytů. Ke každé zakázce, Vám rádi nabídneme speciální cenovou nabídku, šitou přímo na míru Vašim požadavkům.

Prohlídku prostorů a cenové nabídky nabízíme ZDARMA

 

3 kroky jak  na vyklízení

  1. domluvíte si s námi prohlídku a následnou realizaci
  2. přijedeme vystěhujeme, odvezeme, uklidíme
  3. máte po starostech

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, volejte mezi 8-20 h.